• Facebook втрачає прихильність підлітків

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 14 січня 2015 року
Дослідження, проведені нещодавно компанією Frank N. Magid Associates, показали, що соціальна мережа «Фейсбук» втрачає популярність серед молоді, повідомляє CNet. 

Так, згідно з їх результатами, відсоток американських підлітків віком 13—17 років, які користуються цією мережею, зменшився з 94% у 2013 році до 88% у 2014 році. Втім, «Фейсбук» дещо втратив популярність серед усіх категорій населення — тепер в ньому є 90% від усіх користувачів соціальних мереж проти 93% кілька років тому.

Американські підлітки із «Фейсбуку» все більше переходять до «Інстаграму», який, до речі, належить «Фейсбуку».

Однак, незважаючи на незначне падіння рейтингу «Фейсбука», він залишається найбільш популярним додатком для передачі повідомлень. Ним користуються 40% опитаних фахівцями Frank N. Magid Associates. Конкуренти — інші сервіси із передачі повідомлень — значно відстають від гіганта. Так, Snapchat використовують 18% опитаних, IMessage 17%, WhatsApp 9% і Google Hangouts ще 9%.

Слід зауважити, що дослідження охоплювало лише користувачів смартфонів. Статистика по тій категорії людей, що заходить на «Фейсбук» зі стаціонарних комп’ютерів, може відрізнятись.


Читайте також:
Мер Лондона провів курйозну акцію на підтримку безпритульних
Добровольцям запропонували відмовитись від Фейсбуку на три місяці
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...