• Муфтій закликав не розпалювати в Україні міжрелігійних образ

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 8 січня 2015 року
Муфтій мусульман України Саїд Ісмагілов висловив співчуття родичам загиблих журналістів журналу Charlie Hebdo в Парижі.

Він сказав, що хоча журнал і публікував карикатури на пророка Мухаммада, образивши релігійні почуття мусульман, але такі питання потрібно вирішувати цивілізованим способом згідно із законодавством конкретної країни.

«Господь їм суддя. Іслам не дозволяє влаштовувати насильство, вбивства і беззаконня, тому сьогоднішній злочин став шоком для всієї європейської мусульманської громади», — сказав муфтій.

За його словами, навіть якщо виявиться, що злочинці вважають себе мусульманами, мусульмани Європи засуджують такі дії.

В той же час муфтій мусульман країни попросив не слідувати закликам тих, хто у всіх державах пропонує публікувати карикатури на пророка Мухаммада.

«Особливо це актуально для України, де взаєморозуміння і дружба між мусульманами і всіма іншими нашими українцями дуже важлива на тлі інформаційної та збройної війни проти нашої країни. Мені здається абсолютно не випадковим заклик Ходорковського до публікації карикатур на нашого пророка», — додав муфтій.

Саїд Ісмагілов попросив всіх журналістів бути коректними і не розпалювати образи всередині країни через злочини окремих особистостей.

Нагадаємо, у середу 7 січня група невідомих осіб вчинила збройний напад на паризьку редакцію сатиричного видання Charlie Hebdo, що неодноразово публікував карикатури на пророка Мухаммада. Повідомляється, що стрілянина забрала життя 12 осіб, серед них 4 карикатуристи та головний редактор видання. Крім того, щонайменше 10 осіб поранено.


Читайте також:
Мусульмани Великобританії засудили теракт у Лондоні
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...