• Олексію Навальному дали 3,5 років ув'язнення умовно

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 30 грудня 2015 року
У вівторок, 30 грудня, Замоскворецький суд Москви оголосив вирок російському опозиціонеру, засновнику «Фонду боротьби з корупцією» Олексію Навальному і його братові Олегу по справі «Ів Роше», повідомляє «Дзеркало тижня».

Олексій Навальний отримав три роки шість місяців строку умовно, а також мусить виплатити штраф у розмірі 500 тисяч рублів. Олег Навальний — три роки і шість місяців колонії і такий самий штраф.

Олексій Навальний залишиться під домашнім арештом до набуття чинності вироку. Головний редактор «Еха Москви» Олексій Венедиктов пояснює у своєму твіттері, що вирок набуде чинності після рішення другої інстанції — Московського міського суду.

Суд також задовольнив цивільний позов «Багатопрофільної процесингової компанії» про виплату понад 4 млн рублів, повідомляє Інтерфакс.

За словами адвоката Олексія Ольги Михайлової, захист братів Навальних оскаржить обвинувачувальний вирок.

«Це витончений психологічний тиск, Олексія фактично беруть у заручники», — кажуть соратники Навального Ілля Яшин, Ольга Романова і Георгій Албуров.

Братів Навальних російська влада звинувачує у шахрайстві в особливо великому розмірі, здійсненому групою осіб за попередньою змовою із використанням свого службового становища, а також легалізації грошей. За версією слідства, вони шахрайським способом заволоділи грошовими коштами ТОВ «Ів Роше Схід» у розмірі понад 26,7 млн рублів, а також ТОВ «Багатопрофільної процесингової компанії» у розмірі понад 4,4 млн рублів.

Навальні свою провину категорично заперечують, стверджуючи, що справа сфальсифікована і є політичною.

Раніше повідомлялося, що за рішенням суду вирок буде винесений 15 січня 2015 року. На день винесення вироку опозиційні сили готували масові мітинги на Манежній площі. Проте оголошення вироку було перенесене на більш ранній термін.


Читайте також:
Лавров удостоен The Washington Post «четырёх Буратино» за ложь
Брат Джорджа Буша будет баллотироваться в президенты США
Меркель — человек года по версии The Times
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...