• Оголошено людину року за версією Times

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    П'ятниця, 26 грудня 2014 року
Британська газета The Times назвала німецького лідера Ангелу Меркель найвпливовішою людиною року. Заголовок статті на сайті видання звучав як: «Жінка, яка потрібна нам у світі, повному небезпечних чоловіків», повідомляє «Дзеркало тижня».

ЗМІ вважає, що у 2014 році Меркель відіграла «центральну роль у збереженні європейської безпеки в період відродження російської агресії у Східній Європі». The Times також додає, що канцлер активно брала участь у налагодженні діалогу між Заходом і Росією.

Торік людиною року, за версією цієї газети, став російський президент Володимир Путін. The Times назвало 2013 рік піком у кар’єрі президента РФ. Зокрема, журналісти британського видання відзначили його заслуги у врегулюванні сирійського конфлікту і вирішенні українського питання.

Раніше американський журнал Time присудив звання «Людини року» борцям з Еболою. А за результатами опитування читачів журналу, людиною року став індійський прем'єр Нарендра Моді.

У сфері бізнесу британське ділове видання The Financial Times визнало найвпливовішою людиною 2014 року гендиректора компанії Apple Тіма Кука.


Читайте також:
Лавров отримав оцінку «чотири Піноккіо» за версією Washington Post
Брат Буша хоче стати президентом
Експеримент американця російського походження: тиждень перегляду «Першого каналу»
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...