• У шведській компанії співробітникам вживляють мікрочіпи

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 31 січня 2015 року
У Швеції одна з компаній, яка розташувалася у високотехнологічному офісі Epicenter, імплантувала своїм співробітникам мікрочіпи.

Людям, які працюють в Epicenter, щоб увійти всередину, потрібно всього лише піднести руку до вхідних дверей. А ще вони можуть керувати копіювальним пристроєм одним помахом руки. Скоро вони дотиком руки зможуть навіть платити за каву і бутерброди в кафе, повідомляє «Новое время». 

Людям вживили крихітний чіп RFID (radio-frequency identification), завбільшки з рисове зерно, який розробила шведська компанія з біотехнологій. Виконавчий директор компанії у день офіційного відкриття офісного центру теж імплантував собі такий чіп.

«Сьогодні все трохи складно — нам потрібні пін-коди й паролі. Хіба не було би зручніше просто доторкатися рукою? Це відбувається дійсно інтуїтивно», — вважає один із працівників компанії Ханнес Сйоблад.

Співробітники ставляться до цього нововведення по-різному: одні чекають не дочекаються, коли отримають мікрочіп, а інші категорично відмовляються від нього.


Читайте також:
До лондонської кав’ярні у гості завітала… лисиця
Японський вчений навчився вітатися на мові шимпанзе
Мер Лондона провів курйозну акцію на підтримку безпритульних
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...