• Бомбардувальники РФ біля берегів Франції назвали «недоречними»

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 9 лютого 2015 року
Голова Міністерства оборони Франції прокоментував появу російських військових літаків біля берегів Франції та Великобританії, що сталася наприкінці січня 2015 року. За словами Жана-Іва Ле Дріана, російським бомардувальникам дали зрозуміти, що їхня присутність є недоречною.

«Я констатував цю досить недоречну присутність російських бомбардувальників, які прилетіли на прогулянку біля наших берегів. Ми їм дали зрозуміти, що побачили їх і що їхня присутність небажана», — цитує Жана-Іва Ле Дріана видання RFI. За словами чиновника, бомбардувальники Ту-95 в небі біля французьких берегів надовго не затримались.

Раніше французькі ЗМІ повідомляли, що на перехоплення російських військових літаків був піднятий французький винищувач «Рафаль».

У зв’язку з інцидентом 29 січня до МЗС Великобританії викликали посла Росії Олександра Яковенка. Він у свою чергу заявив, що «побоювання британської сторони є незрозумілими», і що літаки здійснювали звичайний повітряний патруль в Атлантичному океані, не порушуючи повітряного простору інших країн.

Останнім часом випадки появи російських військових літаків поблизу західних країн почастішали, зокрема, вони були зафіксовані в Балтійському регіоні.


Читайте також:

Фінляндія змінює маршрути пасажирських літаків через ВПС Росії
В Росії заарештували ще одного «зрадника Вітчизни»
Голландське ЗМІ отримало докази проти бойовиків щодо збитого Боїнга
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...