• Британка прожила 40 років, не посміхаючись… аби не старіти

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 3 лютого 2015 року
Мешканка Великобританії вирішила ніколи не посміхатися, аби максимально довго залишатися привабливою і молодою. І їй це вдається вже протягом 40 років, повідомляє dailymail.co.uk.

«Мої друзі прозвали мене Мона Ліза, на честь картини да Вінчі. Кажуть, Мона Ліза має вираз обличчя спокійної веселості. Так само і я. Я просто не показую цього [радості — прим.авт.]», — каже 50-річна Тесс Крістіан.

Тесс не позбавлена почуття гумору, але протягом майже 40 років жодного разу не розсміялася і не посміхнулася — навіть після народження власної доньки.

«У мене немає зморшок, тому що я навчилася контролювати свої м'язи обличчя, — розповідає Тесс. — Всі запитують, чи я використовувала ботокс, але я цього не робила. Я знаю, що це завдяки тому факту, що я не сміялася і не посміхалася відтоді як була підлітком. Моя прихильність окупилася — в мене немає жодної зморшки на обличчі».

«Так, я пихата і хочу залишатися молодою. Моя стратегія натуральніша, ніж ботокс, і дієвіша, ніж будь-які дорогі креми чи косметичні процедури», — заявляє вона.


Читайте також:
У Лондоні стара лисиця забігла до кав'ярні
У шведській компанії співробітникам вживляють мікрочіпи
Японський вчений навчився вітатися на мові шимпанзе

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...