• Росіянку звинуватили у зраді за повідомлення про переправлення російських військ

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Неділя, 1 лютого 2015 року
У Смоленській області Росії мешканку звинуватили у державній зраді, коли та повідомила у посольство України про можливе переправлення російських регулярних військ на схід України під виглядом «відрядження», повідомляє «Комерсант». 

Відповідна справа зареєстрована в базі даних на офіційному сайті суду, а саму обвинувачену етапували до Москви.

За словами її чоловіка Анатолія Горлова, у квітні 2014 року Світлана Давидова звернулася у посольство України, розповівши, що сусідня з її будинком військова частина №48886 спорожніла, і солдат могли відправити в Україну. Її підозри підтвердилися, коли, як розповів її чоловік, вона почула у маршрутці від одного з військовослужбовців цієї частини про масове «відрядження» солдатів до Москви, обов'язково у цивільному одязі, а звідти — в інше «відрядження».

Повернувшись додому, вона розповіла про це чоловікові, і тоді вирішила зателефонувати до посольства України у Москві.

Як згадує Анатолій Горлов, слідчий із ФСБ Михайло Свинолуп, прибувши до них додому, звинуватив Давидову у державній зраді. Після того, як Світлану забрали, в будинку був проведений обшук і були вилучені особисті речі родини.

За словами чоловіка, суд не прийняв до уваги наявність у Світлани Давидової сімох малолітніх дітей і направив її у СІЗО «Лефортово».

Як повідомляли ЗМІ на початку січня, в Росії порушили справу проти мешканки Єкатеринбурга Катерини Вологженінової за проукраїнські записи у соціальних мережах.


Читайте також:
Альтернативна історія від «Роскосмосу»: замість Сонця інші зорі
По всьому світу пройшли акції на підтримку Надії Савченко
Російський чиновник у сфері хоче заборонити «Вікіпедію»
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...