• Единбург. Частина 2

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 квітня 2011 року
Единбург називають серцем Шотландії, це місто за правом вважається одним з наймальовничіших міст Сполученого Королівства. До завоювання Шотландії англійцями Единбург був резиденцією королів і найважливішим центром цієї держави. Единбурзький замок до сих пір зберігає королівські регалії Шотландії, тепер уже - атрибути британської корони.
Единбурзький замок

Біля воріт замку знаходиться невелика площа, призначена для проведення парадів - еспланада, тут щорічно в кінці серпня відбувається основна дія барвистого фестивалю військових оркестрів з усього світу. Фестиваль Тату, а саме така його назва, традиційно відкривається виступом шотландських барабанщиків і волинщиків.

У Новому Місті Единбург, великому діловому і торговому районі, знаходиться монумент Вальтера Скотта. Мальовничий парк розкинувся біля північного підніжжя скелі. Він відокремлює замок від Нового Міста Единбург.

Единбург: визначні пам'ятки

На схід від замку знаходиться Старе Місто Единбург, в цій частині міста більшість будівель побудовані в XVI-XVII століттях. У Старому Місті знаходиться пагорб Келтон Хілл, на якому встановлений Монумент Нельсону, Національний Монумент та обсерваторія. На вулиці Ройял Майл можна побачити собор Св. Жиля. Він був побудований в 1829 році, при його будівництві були використані елементи більш давніх будівель.

У палаці Холірудхаус, початок будівництва якого відносять до 1498 року, більшу частину життя прожила Марія Стюарт. Зараз у палаці знаходиться музей, в якому можна побачити колекції коштовностей і старовинних меблів, а також портрети більше 100 шотландських королів.

В Единбурзі перебуває офіційна резиденція англійської королеви, а також замки з привидами і університет зі світовим ім'ям, і музей віскі, і шотландці в кількості 465 тисяч.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...