• Червоні печери сьогодні

  • Павло Хулін | Велика Епоха
    П'ятниця, 5 листопада 2010 року
Червоні печери на сьогоднішній день є обов'язковою складовою кожного туристичного маршруту, що пролягає по всьому Кримському півострову. Починаючи з відкриття курортного сезону і до кінця вересня, безліч туристів щодня відвідує це красиве незвичайне місце.

Червоні печери являють собою не тільки самі по собі печери. Це рідкісний куточок природи, відокремлений невидимою межею від густонаселеній частині столиці Криму. Варто тільки звернути з магістральної автодороги «Сімферополь-Ялта», і Ви побачите незвичайні фрази, написані великими літерами на дорозі, що веде до Долгоруківського нагір'я. Наприклад, текст "Бог є любов" та багато інших аналогічних неначе відразу готують людину до відвідин чогось містичного і доброго.

Починаючи з 2007 року, Червоні печери стали інтенсивно використовуватися для отримання фінансового прибутку. На всій території, від основного в'їзду до початку вузької дороги до водоспаду Сууч-хан було побудовано безліч різних будівель для відпочинку туристів, зокрема готель. Поляни для наметів стихійних туристів придбали неприродні назви, наприклад, галявина "Піонерська".

У 2010 році в Червоних печерах навіть з'явилися нові гігантські тварини - динозаври. Величезні копії найдавніших тварин у натуральну величину із спеціальних матеріалів видавали страшні звуки на відстань 1-3 км. Весь цей неприродний комплекс, створений людиною, служить для ведення туристичного бізнесу.

Досвідчених туристів і знавців кримської природи цей комплекс нововведень навряд чи може зацікавити. Особлива енергетична сила і чистота цієї місцевості, а також позитивний всебічний вплив на людський організм невидимих і видимих природних факторів приваблює цінителів витонченого відпочинку.

У Червоні печери щороку приїжджають послідовники різних східних шкіл вдосконалення духу і тіла з України та Росії. Прогулюючись по всій долині печер, Ви обов'язково зустрінете невеликі групи людей, що медитують , рідше зустрічаються представники шкіл бойових мистецтв. Люди, духовно розвиваються, мирно співіснують і доповнюють своєю присутністю унікальний куточок природи.

Але поки що адепти тонкого і безшумного відпочинку в Червоних печерах беззахисні і в меншості. Якими будуть ці колись заповідні території в 2011 році? Що ми побачимо і почуємо на цьому місці? Будемо сподіватися, що екосистема найдавнішого місця збереже свою красу і природність, і її все ж мине зла доля варварського втручання двоногого ссавця.
 
{mospagebreak}{mospagebreak} 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...