• Погуляймо парками Таїланду

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Вівторок, 17 грудня 2013 року
Національний парк Кхао-Сок. Фото: Ric Parker/blog.thailanddiveandsail.com

Національний парк Кхао-Сок.

Фото: Ric Parker/blog.thailanddiveandsail.com

Щоб провести уїк-енд на лоні природи і відпочити від гамору міст, усе частіше туристи обирають маршрути, що проходять заповідними територіями, незайманою природою. Хоча є вдосталь визначних місць Таїланду — величних храмів і найсучасніших комплексів відпочинку — проте окремої уваги заслуговує краса Національних парків Королівства. Відкриті вони цілий рік. Тож, прихопивши капелюха від сонця, вирушаємо.

Визначні місця Таїланду: Національний парк Кхао-Сок

Чудовим незайманим тропічним лісом і величними гірськими масивами зустрічає туристів Національний парк Кхао-Сок, розташований поблизу найпопулярніших курортів Таїланду — Пхукет, Ко-Самуї, Крабі та Кхао-Лак.

Визначні місця Таїланду: Національний парк Кхао-Сік. Фото: Ric Parker/blog.thailanddiveandsail.com

Визначні місця Таїланду: Національний парк Кхао-Сок.

Фото: Ric Parker/blog.thailanddiveandsail.com

Вічнозелені джунглі, долини, озера та величні гори з таємничими печерами розкинулися на 646 кв. км площі парку. Кілька тисяч видів метеликів та різних комах, 150 видів птахів на території парку розкривають біорозмаїття тропічних широт.

Оглянути всю цю красу можна під час піших прогулянок. Любителі швидкості можуть обрати подорож на джипі, а більш схильні до споглядання — водні прогулянки на каное.

Визначні місця Таїланду: Національний парк «Триста гірських вершин»

Сама насолода подорожувати на довгому човні Національним парком Кхао-Сам-Рой-Йод. Парк простягається на 98 кв. км і включає в себе 20 км морських областей.

Через численні вапнякові скелі, які простягаються до самого моря, його назвали «Триста гірських вершин» (так перекладається «Сам Рой Йод»).

У самому серці Національного парку розташована печера Пхра Након − одне з найпопулярніших визначних місць Таїланду. У печері розташований павільйон Куха Карухас. Його у 1890 році побудували з нагоди приїзду короля Рами V.

Визначні місця Таїланду: печерний павільйон Куха Карухас. Фото: Niels Mickers/asiaexplorers.com

Визначні місця Таїланду: печерний павільйон Куха Карухас.

Фото: Niels Mickers/asiaexplorers.com

У 1868 році король Монгкут саме на території парку збирався спостерігати сонячне затемнення. Відтоді королі приїжджали у цей мальовничий куточок Таїланду. Не оминають вподобані королями місця і численні туристи.

Визначні місця Таїланду: Національний парк Каенг Крачан

Розкинувся Національний парк Каенг Крачан уздовж кордону Таїланду з Бірмою і займає площу 2914 кв. км.

Гори з фантастичними печерами, долини, річки, чарівні водоспади і суцільна маса зелені джунглів з численними лісовими мешканцями — Національний парк Каенг Крачан — один з найдивовижніших куточків природи.

Визначні місця Таїланду: гібон у Національному парку Каенг Крачан. Фото: JJ Harrison/tomclarkblog.blogspot.com

Визначні місця Таїланду: гібон у Національному парку Каенг Крачан.

Фото: JJ Harrison/tomclarkblog.blogspot.com

Визначні місця Таїланду: метелики в Національному парку. Каенг Крачан Фото: JJ Harrison/tomclarkblog.blogspot.com

Визначні місця Таїланду: метелики в Національному парку Каенг Крачан.

Фото: JJ Harrison/tomclarkblog.blogspot.com

Тут можна побачити тисячі метеликів найрізноманітніших форм і забарвлень, помилуватися красою і вдихнути аромат диких орхідей і відчути всю красу дикої природи. Для туристів тут збудована спеціальна дорога Нам Струм Тхортіп завдовжки 35 км.

Славиться Каенг Крачан численними водоспадами. Один із них Па-Ла-У спадає шістьма каскадами вируючої води, один з яких заввишки 30 м. Ця вода стікає у потічки і річечки і мчить у дві великі річки парку: Пхетчабурі і Банг Глой. Тож не оминіть прекрасну нагоду здійснити тижневу подорож на човні.

Каенг Крачан — так називається рукотворне озеро цього однойменного парку. Його площа 46 кв. км. На плесі річки розкидані близько 40 невеликих острівців.

Мавпа плаває в озері Каенг Крачан. Фото: AlisA/voyagewithbaby.com

Мавпа плаває в озері Каенг Крачан.

Фото: AlisA/voyagewithbaby.com

Визначні місця Таїланду: Національний парк Куї Бурі

На крутій гірській гряді ланцюга Танао Шрі, яка розділяє Таїланд і Бірму, розкинувся Національний парк Куї Бурі. Це 969 кв. км дикої природи.

Малайські тапіри, дикі свині, гібони, макаки, лангури, олені самбара, ведмеді, маленькі олені та до сотні диких слонів населяють вічнозелені ліси парку.

У парку є кілька гарних водоспадів із водоймами, хорошими для плавання, природні стежки для пішого туризму.

Визначні місця Таїланду: Національний парк Куї Бурі. Фото: watkui/panoramio.com

Визначні місця Таїланду: Національний парк Куї Бурі.

Фото: watkui/panoramio.com

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...