Торрес забив і Челсі виграв

Лондонський «Челсі» на «Стемфорд Брідж» обіграв лондонський «Вест Хем» (3:0) в матчі 34-го туру чемпіонату Англії.

Рахунок в матчі був відкритий на 44-й хвилині зустрічі. Дрогба запустив по лівому флангу атаки Коула, той дійшовши до лінії штрафного прострілив на Лемпарда, який на сто відсотків скористався своїм шансом.

Другий свій м'яч «Челсі» забив на 84-й хвилині матчу. Анелька проникаючим пасом знайшов у штрафному Торреса, іспанець втік від захисника і поклав м'яч у лівий від себе кут воріт. Відзначимо, що цей гол став першим в активі Торреса за «Челсі».

Крапку ж у матчі під саму завісу зустрічі поставив Малуда.

Челсі - Вест Хем - 3:0

Голи: Лемпард, 44, Торрес, 84, Малуда, 90 +3

Челсі: Чех, Іванович, Луїс, Террі, Е. Коул, Мікель, Ессьєн (Бенаюн, 57), Малуда, Лемпард, Дрогба (Торрес, 77), Калу (Анелька, 70)

ВХ: Грін, Геббідон, Спектор, Якобсен, Та Кошта, Брідж, Нобл (Кін, 60), Хітцльшпергер, Ба, Коул (Пікьон, 79), Сірс (Обінья, 82)

Челсі - Вест Хем Фото:Jamie McDonald, Dan Istitene /Getty Images Sport