• 'Шахтар' феєрично відзначив 75-річчя

  • Неділя, 15 травня 2011 року

Донецький "Шахтар" відзначив 75-річчя. У святкуванні на Донбас-арені у Донецьку брали участь американська співачка Ріанна і голлівудська зірка Міла Йовович.

Донецький "Шахтар" відзначив 75-річчя. У святкуванні на Донбас-арені у Донецьку брали участь американська співачка Ріанна і голлівудська зірка Міла Йовович.

Шоу розпочалось зі вступної постановки і імпровізованого футбольного матчу, які перенесли глядачів на 75 років назад до витоків футбольного клубу "Шахтар", після чого з привітанням виступив президент України Віктор Янукович.

Також на стадіоні пройшов марш ветеранів "Шахтаря", серед яких були такі прославлені футболісти, як Іван Бобошко, Євген Канана, Юрій Дегтярьов, Віктор Звягінцев, Валерій Яремченко, Валерій Гошкодеря, Ігор Петров, Валерій Рудаков, Михайло Соколовський, Олександр Сопко, Віктор Чанов і багато інших.

Услід за маршем легенд донецької команди відбулося представлення трофеїв, завойованих "Шахтарем" за всю його історію. Так, сто уболівальників гірників, які пройшли спеціальний відбір, винесли збільшені копії Кубка СРСР, Суперкубку СРСР, Кубка України, Суперкубку України, Кубка Прем'єр-Ліги Україна і, Кубка УЄФА.

Вся хода відбувалася під гімн донецьких футбольних уболівальників "Сплять курганы темные", який разом з Таїсією Повалій виконував весь стадіон.

Президент клубу Рінат Ахметов, виступаючи на урочистостях, заявив, що "сьогодні вся Європа вважає, що проти "Шахтаря" в Донецьку грати дуже складно".

Також президент донецької команди нагородив всіх уболівальників почесною зіркою. Вона буде закладена на Алеї слави "Шахтаря" в день міста Донецька.

За матеріалами: prosport

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...