• Теперішнє та майбутнє футболу

  • Середа, 11 травня 2011 року
Футбол нині, мабуть, найбільш популярна і розкручена командна гра в світі, враховуючи те, що є такі види спорту, як баскетбол і хокей, які є теж досить вагомими в спортивній індустрії. Але навряд контракти спонсорів футбольних команд та організацій будуть меншими, ніж аналогічні в інших спортивних змаганнях.


Дивитися футбол зараз бажають не тільки хлопці і чоловіки, а й діти малого віку, а також до цієї справи приєднуються дівчата та жінки. Когось змушують чоловіки й хлопці, а деякі роблять це з власної волі. Та й завжди вважалося, що двома заповітними бажаннями чоловіків були футбол і жінки, а це вже говорить про те, що досить велика частина населення любить футбол.

Крім того, дивитися трансляції футболу в наші дні можна не тільки тим, у кого є кабельне телебачення, вони транслюються також через мережу Інтернет на різних ресурсах, притому такі канали доступні абсолютно безкоштовно.

Зараз у світовому футболі відбувається активне просування цього виду спорту в краях, де зовсім не розвинена ця гра або де вона робить лиш перші кроки у своїх починаннях. Футбольне співтовариство допомагає, щоб майбутнє цієї гри було в гарних руках. Адже не кожен день народжується Мессі або Роналдо, тому для самих звичайних дітей необхідно підготовлювати гарний плодючий ґрунт під ногами, так би мовити, щоб вони могли розвиватися в сприятливих умовах, а також, щоб вони бажали осягнути футбол, пізнати його краще і ближче.

Звичайно ж, раніше такого не було, і немає такого в Африці, наприклад. Але якщо є якісь можливості допомогти розвиватися, чому б цього не зробити? Зараз також активно почали пропагувати жіночий футбол і залучати до нього жіноцтво. Чого вартий конкурс краси в російській Прем'єр-лізі. Нехай з боку подібне може здатися дурним, але ж може і спрацювати.

Наприклад, сьогодні всі ми маємо можливість подивитися футбол онлайн, а що буде завтра? Уряд правильно робить, що «кидає» кошти на нові стадіони та спортивні майданчики для дітей, організовує якісь заходи та конкурси. Зараз від цього, може, і немає ніякого зиску, але якщо заглянути вперед, то саме там наше майбутнє. Чим кращим зараз закладуть цей фундамент, тим міцнішим виросте наступне покоління. Отже, футбол ще багато років буде радувати нас своїми високими результатами. А будуючи краще, ніж було раніше, ми даємо неповторну можливість наступному поколінню стати набагато успішнішим, ніж нинішнє. Звідси нові рекорди, нові зірки, новий футбол. Хіба це не чудово?

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...