Київське «Динамо» зіграє з «Шахтарем» у фіналі Кубка України

У фіналі Кубка України зустрінуться київське «Динамо» і донецький «Шахтар», які здобули перемоги у своїх півфінальних поєдинках.

Динамівці в півфіналі Кубка України взяли верх над земляками з «Арсеналу» (2:0).

На 10-й хвилині матчу повалився центр оборони «Арсеналу», Гармаш віддав пас на забіг Ярмоленко, який легко відірвався від опікуна, обвів Погорілого і закотив м'яч у порожні ворота. А на 52-й хвилині Мілевський кинув у прорив Андрія Шевченка, який не зближуючись з Погорілим майстерно перекинув воротаря - 2:0.

Донецький «Шахтар» у півфінальному матчі здобув перемогу над «Дніпром» (2:1).

Донецький клуб відкрив рахунок на 15-й хвилині - після вкидання м'яча в гру з ауту на лівому фланзі Вілліан на лівому краю чужого штрафного прийняв пас, пройшов вперед кілька метрів, не дозволивши парі захисників перешкодити собі, і пробив у правий нижній кут метрів з десяти - точно під штангу - 1:0.

На 25-й хвилині хороша атака по центру вдалася «гірникам». Луїс Адріано відігрався у стінку з партнером, вийшов один на один з воротарем, у дотик встиг викотити м'яч Тейшейрі. Той з 12 метрів бив вже у порожні ворота, які намагався в підкаті захистити гравець оборони - снаряд залетів точно в правий нижній кут - 2:0.

А на 63-й хвилині, після навісу Сергія Кравченка з лівого флангу зі штрафного, Мандзюк головою пробив у правий кут - точно в ціль - 2:1.

За матеріалами: livesport