«МЮ» обіграв «Арсенал» і вийшов у півфінал Кубка Англії

«Манчестер Юнайтед» вийшов у півфінал Кубка Англії, обігравши в чвертьфіналі на "Олд Траффорд» лондонський «Арсенал» (2:0).

Рахунок у матчі «манкуніанці» відкрили на 28-й хвилині зустрічі. Уейн Руні, перебуваючи по центру воріт, навісив у штрафну «Арсеналу» на Хав'єра Ернандеса, той ударив по воротах, Мануель Альмуніа парирував удар мексиканця, проте точно на ногу Фабіо, який і відправив м'яч практично у порожні ворота.

Подвоїв свою перевагу «Манчестер Юнайтед» в дебюті другої половини зустрічі. Рафаель продерся у штрафну "лондонців» по правому краю, віддав пас на Хав'єра Ернандеса, удар у якого толком не вийшов, але Уейн Руні, головою переправив м'яч у сітку воріт .