Шахтар - Рома 3:0. Гірники у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

У відповідному матчі 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» обіграв італійську «Рому» і вперше у своїй історії вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Після поразки в першому матчі в Римі 2:3 у Донецьку «Рома» спробувала захопити ініціативу з перших хвилин, проте пропустила швидкий гол, а до кінця першого тайму залишилася в меншості.

У другій половині зустрічі перевага «Шахтаря» була повною, що вилилося ще в два м'ячі у ворота римлян.

Підсумковий рахунок 3:0 і «Шахтар» у чвертьфіналі.

«Шахтар» (Донецьк, Україна) - «Рома» (Італія) 3:0

Голи: Хюбшманн 18, Вілліан 58, Едуардо 87

Шахтар: П'ятов, Срна, Чигринський, Ракицький, Рац, Хюбшманн, Мхітарян (Тейшейра, 67), Коста (Едуардо, 60), Жадсон, Вілліан, Луїс Адріано (Морено, 75)

Рома: Доні, Н. Бурдіссо, Жуан, Мексес, Ріїзе, Таддеі (Розі, 46), Пісарро, Де Россі, Перротта (Капрари, 86), Боррьєлло, Вучиніч (Брігі, 65)

Попередження: Мхітарян, Срна - Пісарро, Перротта, Мексес, Ріїзе

Вилучення: Мексес, 41

«Шахтар» (Донецьк, Україна) - «Рома» (Італія) Фото: SERGEI SUPINSKY /Getty Images Sport

За матеріалами:  focus