«Динамо» з Сьоміним святкує перемогу в Донецьку

Київське «Динамо» успішно почало весняну частину чемпіонату України, обігравши в гостьовому матчі 20-го туру донецький «Металург» - 2:0.

Цей поєдинок носив статус центрального, але на ділі себе не виправдав. Оновлений в зимове міжсезоння склад донецького «Металурга» не зміг на рівних змагатися з іменитими гостями.

«Динамо» впевнено контролювало хід гри і зробило результат ще в першому таймі. Так, на 25-й хвилині Ярмоленко спробував пробити через себе. Горан Попов був першим на підборі і точно пробив у нижній дальній кут! А через п'ять хвилин вже сам Ярмоленко подвоїв перевагу своєї команди, скориставшись плутаниною в оборонних порядках «Металурга».

Гості були близькі до того, щоб довести рахунок до великого, але на боці господарів неодноразово була удача.

Таким чином, «Динамо» здобуло першу перемогу в чемпіонаті України після повернення на тренерський місток Юрія Сьоміна. Кияни набрали 43 очки і знову скоротили відставання від «Шахтаря» до 12 пунктів.