Українські біатлоністи вибороли бронзову медаль у естафеті

Чоловіча збірна України з біатлону виборола бронзову медаль у естафеті на чемпіонаті світу, що проходить у Ханти-Мансійську. Протягом всієї гонки наші хлопці трималися в лідируючій групі, і в підсумку цілком заслужено піднялися на подіум.

На заключному відрізку дистанції Сергій Седнєв програв росіянину Івану Черезову боротьбу за срібну медаль. Біатлоністи покинули стрільбище разом, але заключні 400 метрів гонки росіянин "пролетів", випередивши українця на 15 секунд. Однак і "бронза" - це прекрасний результат для нашої команди.

Золоті медалі виграли норвежці. Невеликий зрив був лише в Олександра Оса на другому етапі, але він не завадив лідеру Кубка світу Тар'єю Бе фінішувати з національним прапором у руках.