«Барселона» обіграла «Арсенал» і вийшла у чвертьфінал

У вівторок, 8 березня, «Барселона» в рамках 1 / 8 Ліги Чемпіонів на своєму полі обіграла лондонський «Арсенал» з рахунком 3:1, забезпечивши собі путівку до чвертьфіналу.

Підопічні Хосепа Гвардіоли, які поступилися в першому матчі 2:1, відкрили рахунок вже в компенсований арбітром час до першого тайму, забезпечивши собі тим самим комфортну перевагу.

Проте вже на початку другої половини зустрічі «Арсенал» зміг зрівняти рахунок. Після подачі з кутового м'яч у свої ворота відправив Серхіо Бускетс. Відразу після цього «Каноніри» залишилися в меншості. За другу жовту картку на 57-й хвилині з поля був вилучений Робін ван Персі.

«Барселона» змогла реалізувати чисельну перевагу через 10 хвилин. Хаві, вийшовши один на один з голкіпером «Арсеналу», без проблем переграв його. Остаточний рахунок у матчі з пенальті на 70-й хвилині встановив Ліонель Мессі, вивівши свою команду за сумою двох зустрічей у чвертьфінал.

Компанію каталонцям на цій стадії складатиме донецький «Шахтар», який на своєму полі розгромив «Рому» 3:0.

Барселона - Арсенал - 3:1

Голи: Мессі, 45, 71 (з пенальті) Хаві, 69 - Бускетс, 53 (автогол)

Барселона: Вальдес, Дані Алвеш, Бускетс, Абідаль, Адріано (Максвелл, 90), Хаві, Маскерано (Кейта, 88), Іньєста, Педро, Вілья (Афеллай, 82), Мессі

Арсенал: Щесни (Алмунія, 19), Санья, Джуру, Косельні, Кліші, Уїлшир, Діабі, Росіцкі (Аршавін, 73), Сеск (Бендтнер, 78), Насрі, ван Персі

Попереджені: Санья, Косельні, Ван Персі, Уїлшир

Вилучений: ван Персі, 56

За матеріалами: korrespondent