Фіни виграли чемпіонат світу в Словаччині

Збірна Фінляндії виграла чемпіонат світу у Словаччині. У фіналі турніру фіни здобули вольову перемогу над командою Швеції - 6:1 (0:1, 1:1, 5:0).

Першими в матчі відзначилися шведи. На 28-й хвилині зустрічі ворота фінської збірної вразив Магнус Пяаярві.

Після забивала лише Фінляндія. Рахунок у матчі зрівняв Яркко Іммонен, який відзначився на 40-й хвилині матчу.

Вивів вперед збірну Фінляндії Петтері Нокелайнен (43-а хвилина зустрічі). Зміцнив лідерство своєї команди Ніко Капанен (44). Після по разу в воротах збірної Швеції розписалися Янне Песонен (57), Міка Пюеряля (58) і Антті Пільстрем (60).

Таким чином, п'єдестал чемпіонату світу у Словаччині виглядає наступним чином: золото дісталося Фінляндії, срібло - Швеції, бронза - Чехії.