Українці посіли три призових місця на турнірі з легкої атлетики у Швеції

У Соллентуна (Швеція) відбувся традиційний міжнародний турнір - Sollentuna Grand Prix. Українські легкоатлети зайняли три призові місця - одне перше, одне друге та одне третє.

Дмитро Дем'янюк святкував у стрибках у висоту, подолавши з третьої спроби планку на висоті 2,27 м. Найближчі переслідувачі українця не змогли стрибнути вище 2,12 м. Суперники українця намагалися штурмувати висоту 2,17 м, але всі їх спроби не увінчалися успіхом.

Станіслав Мельников у бігу на 400 м з бар'єрами фінішував другим з результатом 49,78 секунди, поступившись переможцю британцеві Рису Уільямса 0,19 секунди.

Анжела Шевченко в бігу на 1500 м замкнула трійку призерів з часом 4 хвилини 7,26 секунди, пропустивши вперед двох росіянок - Катерину Мартинову з рекордом змагань (4:04.64) і Олесю Сирьеву (4:06.68).

За матеріалами: sportonline