Юлія Благиня - чемпіонка Європи з боротьби, Христина Дарануца - срібний призер

Сьогодні, 31 березня, в Дортмунді (Німеччина) триває чемпіонат Європи зі спортивної боротьби.

Завершили змагання жінки в трьох вагових категоріях - до 48, до 51 і до 55 кг. Українки завоювали дві нагороди - одне золото та одне срібло.

Юлія Благиня (до 51 кг) стала чемпіонкою Європи, здобувши перемогу у фіналі над румункою Естер Добре (0:5, 6:1, 4:0). Бронзу завоювала росіянка Катерина Краснова і молдаванка Наталія Буду.

Христина Дарануца (до 48 кг) завоювала срібну медаль, поступившись у фіналі чемпіонці світу-2009 Марії Стадник з Азербайджану (0:6, 0:2). Бронза в активі польки Івона Матковської і румунки Христини Кройтору.

Шведка Іда-Тереза Нерелл (до 55 кг) перемогла у фіналі молдаванку Людмилу Крістя (1:0, 1:1). Бронзовими призерами стали росіянка Марія Гурова та полька Катаржина Кравчук. Українка Ірина Харів завершила свій виступ на стадії 1 / 8 фіналу, програвши польці Катаржина Кравчик.