Микола Куксенков - четвертий на етапі КС зі спортивної гімнастики в Глазго

17 квітня в Глазго (Великобританія) завершився третій етап Кубка світу зі спортивної гімнастики в категорії «А». Відбулися змагання в особистому багатоборстві.

У змаганнях чоловіків переміг британський гімнаст Франсуа Парвіс (88,598), який випередив чинного чемпіона Європи німця Філіппа Боя лише на 0,1 балу. Третім призером став іспанець Рафаель Мартінес (88,065). Українець Микола Куксенков посів четверте місце (86,832), до п'єдесталу йому не вистачило 1,233 бала. У вільних вправах він був 6-й, на коні - 8-й, на кільцях - 4-й, в опорному стрибку - 3-й, на брусах - 3-й, на перекладині - 2-й.

У жіночому турнірі перше і третє місця зайняли румунки Олена Амелія Раче (54,566) і Ралука Хайду (52,432), а срібним призером стала Джессіка Лопес з Венесуели (53,931). Українки в британському етапі участі не брали.

Спортивна гімнастика. Кубок світу. Третій етап. Глазго (Великобританія), 17 квітня