'Динамо' вилетіло з Ліги Європи

Київське «Динамо», не програвши жодного разу португальський «Бразі» у чвертьфіналі Ліги Європи, припинило боротьбу в єврокубках.

Команда Сьоміна відправлялася на матч у відповідь «Брагу» з метою обов'язково забити хоча б один м'яч і постаратися не пропустити. Другу задачу «Динамо» виконало, а от першу ... Маючи чисельну перевагу протягом цілої години наші футболісти так і не змогли пробити Артура.

«Брага» на домашній арені, як і в Києві, побудувала гру від оборони. Кияни майже два тайми володіли м'ячем, грали комбінаційно, але ось гостроти біля воріт суперника було замало. У першій половині гри міг забивати Ярмоленко, у другій - Гармаш і Вукоєвіч, але й гості напоминали про себе. Перед самою перервою двічі поспіль врятував Шовковський, а на 64-й хвилині удар Алана пройшовся поруч зі штангою.

Разом - заслужені 0:0 і «Динамо» розпрощалося з «Європою». А на «Брагу» тепер чекає принципове протистояння з «Бенфікою».

Ліга Європи. ¼ фіналу. Матч-відповідь. Брага.

«Брага» (Португалія) - «Динамо» (Київ, Україна) - 0:0

Вилучення: Паулу Сезар, 29 - Попов, 88.

«Брага»: Артур, Паулао, Саліно, Сілвіу, Алан, Куштодіу, Угу Віана, Вандін, Паулу Сезар, Ліма (Барбоза, 90 +1), Мейонг (Моссор, 69).

«Динамо»: Шовковський, Данило, Хачеріді (Леандро Алмейда, 46), Юссуф, Попов, Вукоєвич, Єрьоменко, Гусєв, Ярмоленко, Мілевський, Кравець (Гармаш, 64).

Перший матч - 1:1.

За матеріалами: turnir