• Італійський дослідник знайшов Святий Грааль?

  • П'ятниця, 6 липня 2007 року

Італійський археолог Альфредо Барбагалло стверджує, що Святий Грааль - легендарна реліквія, яку людство шукає напротязі багатьох століть, ніколи не залишала межі Риму. Після двох років досліджень археолог знайшов склеп, в якому, ймовірно, спочиває келих, повідомляють місцеві ЗМІ.Висновки Барбагалло ґрунтуються на вивченні численних середньовічних ікон, які знаходяться в храмі Сан-Лоренцо-Фуорі-ле-Мура. Барбагалло впевнений, що на них зображений саме той келих, який Ісус освятив на таємній вечері. Ці зображення також вказають на деякі катакомби, в яких знаходився сам Грааль. Опис місцезнаходження келиха був знайдений в дороговказі, створеному в 1938 році монахом-капуцином Джузеппе да Бра. З опису слідує, що в невеликій кімнаті зі склепистою стелею в стінній ніші можна побачити теракотовий келих в руках скелета. За словами вченого, цей склеп знаходиться недалеко від гробниці Святого Лоренцо, під мозаїчним покриттям XIII століття.

Згідно з легендою, в часи правління римського імператора Валер'яна в 298 році, коли християни зазнавали гонінь, церковні скарби, в тому числі й Святий Грааль, були передані Папою Сікстом V диякону Лоренцо, який сконав через чотири дні. Після цього келих зник, час від часу ніби з'являючись в різних частинах світу.

Щоб з'ясувати, чи вірні міркування вченого, необхідно провести низку розкопок. Однак дозволу на їх проведення Барбагалло поки що не має.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...