Субота, Чер 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Хто ж таки побудував Великі піраміди, — дослідження

Неділя, 4 жовтня 2020 року

піраміда

Багато вчених упродовж століть намагаються розкрити таємниці стародавніх пірамід у Єгипті. Очевидно, що творці пірамід володіли унікальними знаннями і втілили їх в камені, осягнути повністю які не вдається і досьогодні.

Існують теорії про те, що піраміди були побудовані стародавніми цивілізаціями, набагато розвиненішими, ніж сучасні люди. А, можливо, їх будували гігантські люди або інопланетяни? Справді, ці монументальні споруди дуже загадкові, різноманітні і величні.

Якщо дійсно піраміди були побудовані стародавніми людьми, то вони явно цікавилися зоряним небом і багато що про нього знали. Ймовірно, що в пірамідах вони заклали і хотіли передати майбутнім людям знання космічних законів... Комплекс пірамід побудований за небесним планом - «на землі, як на небі». І якщо спробувати зрозуміти ці стародавні споруди, то виникне питання: чому ж комплекс так строго орієнтований на сторони світу і астрономічні явища? З якою метою це робилося? Чому це було так важливо? Монументи в Гізі розміщені з чарівною точністю уздовж 30 паралелі. Точність цього розташування є загадкою, оскільки ніде в сучасному будівництві не вдалося досягти такої точності. Окрім цього, Велика піраміда є математичною моделлю північної півкулі в співвідношенні 1:43200. Це число невипадкове, воно пов'язане з явищем, яке астрономи знають як «прецесія». Арабське прислів'я свідчить: «Все на світі боїться часу. Час боїться пірамід».

Досі єгиптологи б'ються над розгадкою призначення Піраміди. Ще в десятому столітті арабський історик Масуді стверджував, що вона є не тільки сховищем знань стародавніх єгиптян з астрономії, мистецтва і релігії, але й містить у собі «історичні та пророчі прогнози». А в 1865 році Роберт Мензієс висловив припущення, що якщо взяти за основу священний дюйм єгиптян і зміряти довжину внутрішніх покоїв піраміди Хеопса, то можна знайти хронологічні дати найбільш важливих подій минулого і майбутнього. Вузькі шахти, прокладені в стінах гробниць і оброблені з точністю дула гармати, теж є загадкою. Маловірогідно, що вони були зроблені тільки для вентиляції, як стверджують деякі єгиптологи. Шахти піднімаються з піраміди під певним кутом. Німецький інженер Рудольф Гантенбрінг досліджував південну частину Гробниці цариці за допомогою невеликої сучасної камери-робота і визначив, що шахту блокують кам'яні двері з металевими частинами. Ці двері ніколи не відкривалися. Інші шахти ведуть відразу вгору без перешкод. У 60-х роках астрономи довели, що шахти з дивовижною точністю спрямовані до зірок.

Замислюючись над цими явищами, виникають явні сумніви, що піраміди були побудовані єгиптянами для поховання фараонів...

При складних розрахунках розташування пірамід відповідно до небесних координат і небесних світил і при збігу в певний час ліній 3-х малих пірамід з лінією сонцестояння, виникає якась дата. Такий збіг був і в 10642-10546 рр. до н.е., тобто за половину періоду процесії до наших днів 25920 років, як у стародавніх, або 25729 років, за сучасними даними.

Якщо врахувати збіг обох координат з малюнком пірамід, то такий збіг може бути тільки один раз за період процесії! Значить, або це було 26 тисяч років тому, або буде в недалекому майбутньому. Річ у тому, що вісь обертання Землі здійснює круговий рух, описуючи конус за період близько 26000 років. Це явище і називається процесією, а період повного обороту осі називається Великим роком.

Дата, зафіксована пірамідами, може означати різне. Наприклад, це може бути час настання чергової планетарної катастрофи. Можливо, це дата повернення «богів», обіцяне богами «друге пришестя». Або вказано час, який був, можливо, 26 тисяч років тому і пов'язаний з якоюсь надзвичайною подією, наприклад, усесвітнім потопом і загибеллю всього живого на Землі.

Ці припущення можливі, якщо у минулому вісь Землі різко не міняла свого напряму.

То чи дійсно єгиптяни є будівельниками Великих пірамід? Багато вчених ігнорують результати досліджень, що суперечать теорії еволюції, наполегливо і незважаючи ні на що продовжуючи її відстоювати. Так або інакше, питання залишається відкритим.

Comments   

загрузка...