• Знахідка, що спростовує відому історію Америки

  • П'ятниця, 2 червня 2006 року
В Амазонії бразильськими вченими була знайдена найдавніша астрономічна обсерваторія у Південній Америці. Споруда виявлена за 390 км від адміністративного центра штату – м. Макапа. Існування цієї древньої будівлі  перевертає уявлення про те, що доколумбову Америку населяли нерозвинені цивілізації. 
Вчені впевнені, що спорудити таку складну будівлю могли лише представники високорозвинутої цивілізації. Однак, ці цивілізації, вочевидь, загадково зникли задовго до відкриття Америки й не залишили про себе ніяких залишків.

Обсерваторія складається зі 127 гранітних блоків, розташованих на відкритому плато. Величезні камені розставлені із правильними інтервалами по колу, а в центрі здіймаються більші гранітні брили, деякі з них висотою до 3 м.

За знайденими уламками керамічного посуду вчені встановили приблизний вік обсерваторії – від 500 до 2000 років. У ході археологічного дослідження, вік буде встановлений більш точно.

    

Древню бразильську обсерваторію назвали “Тропічним Стоунхенджем”, тому що вона дуже схожа на споруду біля Солсбері в Англії. Вчені вже встановили, що у день зимового сонцестояння промені сонця проходили рівно посередині одного з каменів.


Але на питання про призначення древньої обсерваторії дослідники ще повинні будуть знайти відповідь.
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...