• Фахівці знайшли свідчення існування лицарів Круглого столу

  • Середа, 25 жовтня 2006 року

Руїни будівлі, знайдені на території Віндзорського замку, можуть бути пов'язані з легендою про короля Артура і лицарів Круглого столу.

В округлій споруді, побудованій Едуардом III у XIV сторіччі, як передбачається, був Круглий стіл, за яким збиралися 300 справжніх кавалерів ордена Підв'язки.

Археологічні розвалини будівлі діаметром 61 м були виявлені у дворі замку журналістами британського телеканала Channel 4. Стіни будівлі не збереглися, але там, де вони колись стояли, все ще лежать булижники.

Один із журналістів, Тоні Робінсон сказав, що він дуже чекав цієї знахідки, щоб, нарешті, вирішити багаторічну суперечку між істориками. ”Будівля Круглого столу – одна з наших найзначніших археологічних знахідок”, – сказав Робінсон. ”Це якраз те, що допоможе підтвердити легенди про короля Артура і лицарів Круглого столу”.

”Ми приступили до розкопок стін будівлі, і вони опинилися якраз там, де ми і сподівалися їх знайти. Учені робили припущення щодо цієї споруди впродовж століть, але вони не могли знайти справжню будівлю”.

Але будівля Круглого столу – тільки одна з численних знахідок, зроблених відтоді, як команди археологів дістали безпрецедентний доступ до трьох королівських резиденцій: Букингемського палацу, Віндзорського замку і палацу Холірудхауз в Единбургу.

Під час чотириденних розкопок художники-графіки робили ескізи і креслення, як могли виглядати споруди у минулому, тоді як археологи енергійно займалися розкопками на королівській землі, застосовуючи найрізноманітніші інструменти – від екскаваторів до зубних щіток.

Команда використовувала найсучасніші технології розкопок, включаючи георадар і аерофотозйомку для визначення місцезнаходження будівлі Круглого столу.

Біля Букингемського палацу команда знайшла різноманітні предмети від доримського кременя до частини кольє вікторіанської епохи.

Також вони знайшли керамічний пивний кухоль, що датується приблизно 1700-м роком, який, можливо, був загублений робітниками того часу.

Серед інших предметів тютюнова люлька середини XVII сторіччя, на якій був напис, що містить слова ”Brown” і ”Westminster”.

У резиденції Холірудхауз були виявлені схожі предмети. Більш того, фахівці також знайшли фундамент того, що вони вважають монастирем XII століття.

Розкопки почалися після багатомісячних переговорів і безлічі відмов від високопоставлених радників із Букингемського палацу. Не зважаючи на побоювання, що ідеально доглянуті королівські газони будуть зіпсовані археологами, королівська сім’я дало свою згоду на проведення розкопок, очевидно, після того, як Тоні Робінсону вдалося обговорити цю справу безпосередньо з королевою під час недавнього прийому. А принц Чарльз, що має деякі знання з археології, як стверджують, дуже зацікавився технічною стороною розкопок.

 

Версія статті англійською:

The Epoch Times (Велика Епоха)

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...