• Австралія: науковий експеримент про вплив хороших та поганих думок

  • П'ятниця, 12 січня 2007 року
Кілька тижнів тому в школі Мінхуей в Брісбені ми провели науковий експеримент про вплив хороших і поганих думок, заснований на експериментах з кристалами льоду в Японії.

Нашою метою було навчити учнів відчувати почуття милосердя при взаємодії з навколишнім середовищем. Учні дивилися на кристали льоду, які виходили різними після того, як вони говорили або добрі, або погані слова. Опісля вони з ентузіазмом обговорювали це відкриття.

Далі ми провели експеримент на вплив хороших і поганих слів. Ми підготували дві чашки з відварним рисом і веліли студентам говорити хороші слова першій чашці з рисом, а погані слова - другій чашці з рисом. Наприклад, вони говорили першій чашці «спасибі», «ти чудовий», а другій - «ти мені не подобаєшся», «ти мерзенний». Потім ми закрили обидві чашки плівкою і підписали їх.

За два тижні ми принесли ці чашки в клас. Рис, якому говорили добрі слова, покрився білою цвіллю і не мав поганого запаху. А другий покрився чорною липкою цвіллю. Діти дуже здивувалися, коли побачили результати експерименту, вони усвідомили важливість милосердної свідомості.

За матеріалами Мінхуей
 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...