ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Росія прагне отримати ще один шматок України. Депутат Держдуми закликав відновити Таврійську губернію

Велика Епоха
Війна в Україні, символ Z (Скриншот)

Кримський депутат Михайло Шеремет, член Державної Думи Росії, закликав відновити Таврійську губернію у її історичних межах. Він висловив думку, що настав час для "історичної справедливості".

"Настав час повернути Таврійську губернію, яка колись існувала у складі Російської імперії, до її історичних кордонів, при цьому Крим відіграватиме ключову роль як оплот розвитку, безпеки та стабільності", — сказав депутат.

Він нагадав, що Таврійська губернія з центром у Сімферополі колись включала території нинішньої Херсонської області та приазовської частини Запорізької області України.

За словами Шеремета, Крим тісно пов'язаний культурно та економічно з цими територіями та буде орієнтиром для їхніх мешканців у плані того, куди їм переїхати та відновити своє життя. Парламентар також пообіцяв допомогти інтеграції прикордонних регіонів.

Кримський історик Сергій Галані також запропонував використати досвід князя Григорія Потьомкіна для консолідації півдня Росії, розглядаючи Крим разом із південно-східними регіонами України, повідомляє "РИА Новости".

Постійний представник Криму за президента Росії, віце-прем'єр регіону Георгій Мурадов раніше заявляв, що південний схід України є частиною Таврійської губернії та утворює з Кримом єдиний господарський комплекс.