Середа, Жов 20, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Соцмережа Parler подала в суд на Amazon (ВІДЕО)

Середа, 13 січня 2021 року

Логотип додатки для соціальних мереж Parler на смартфоні. Olivier Douliery/AFP via Getty Images

11 січня соціальна мережа Parler подала в суд на Amazon, звинувативши компанію в порушенні антимонопольного законодавства і їх договірної угоди.

Рано вранці в понеділок соцмережа стала недоступна, оскільки Amazon відключила її від своїх серверів, через що Parler звернулася в суд штату Вашингтон.

У скарзі йдеться про те, що дії Amazon продиктовані «політичною ворожістю» і спрямовані на зниження конкуренції в інтересах Твіттер — ще одного клієнта транснаціональної технологічної компанії.

Parler запросив екстрений наказ, що забороняє Amazon закривати їх обліковий запис, заявивши, що це еквівалентно «відключенню пацієнта від системи життєзабезпечення».

Amazon «вб'є бізнес Parler в той самий час, коли він повинен стрімко зростати», — йдеться в скарзі соцмережі.

«Два дні тому Твіттер оголосив, що назавжди забороняє президенту Трампу доступ до своєї платформи, консервативні користувачі почали масово йти з Твіттера в Parler», — повідомляється в позові.

У позові зазначається, що вже в суботу Parler став безкоштовним додатком номер один по завантаженнях в App Store.

В останні місяці популярність соцмережі Parler різко зросла, особливо серед відомих консерваторів, завдяки політиці модерації платформи.

Команда Amazon Trust and Safety повідомила Parler, що тимчасово зупинить надання послуг вебхостингу, оскільки соціальна мережа «представляє реальний ризик для громадської безпеки».

З понеділка сайт Parler відключили.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...