ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Подружжя з Луїзіани звинувачують у вбивстві малолітньої доньки та знущанні з сина (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Подружжя з Луїзіани взято під варту після того, як їхня 4-місячна донька була знайдена мертвою в їхньому будинку, який, за словами влади, перебував у жалюгідному стані.

24-річна Енджел Тейлор і 31-річний Чеві Лафонтен, обидва з міста Резерв, були заарештовані у вівторок, їм пред'явлені звинувачення у вбивстві другого ступеня, недбалому ставленні до дитини, жорстокому поводженні з нею та інші звинувачення, повідомив шериф округу Святого Іоанна Хрестителя Майк Трегре в інтерв'ю для ЗМІ. Кожен з них перебуває під заставою в 600 000 доларів. Невідомо, чи має хтось із підозрюваних адвоката, який міг би говорити від їхнього імені.

Поліцейські відреагували на виклик про немовля, яке не дихало, близько 9 ранку у вівторок. Коли прибули перші рятувальники, вони знайшли дитину в ліжечку, але вона не реагувала на них, повідомили в офісі шерифа.

Дитина не подавала ознак життя, і судмедекспертиза констатувала її смерть на місці події. Розтин показав, що вона страждала від голоду, недоїдання, зневоднення, жорстокого поводження та насильства над дитиною, що призвело до її смерті, повідомили в офісі шерифа.

13-місячний син подружжя також мав ознаки недбалого ставлення і жорстокого поводження, і його було взято під опіку держави, повідомила влада.

Трегре сказав, що під час допиту подружжя "виглядало без докорів сумління".