ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Новий звіт США: війна з Китаєм можлива 2030 року (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Останній американський законопроєкт про оборону передбачає підготовку сотень доповідей про комуністичний Китай та його збройні сили.

У доповіді буде розглянуто "спектр наслідків війни з [Китаєм]" у 2030 році, визначені ймовірні шляхи нападу, кібернетичні дії і загрози для інфраструктури, а також глобальні економічні наслідки такої війни.

Він також намагатиметься спрогнозувати підраховані втрати з обох сторін, а також "вплив на цивільне населення Японії, Тайваню, Австралії та інших країн в Індо-Тихоокеанському регіоні".

Закон про асигнування на національну оборону також передбачає проведення низки відповідних досліджень, аналізів та брифінгів у Конгресі з відповідних питань.

Серед тем - ризики і наслідки "тривалої військової блокади" Тайваню з боку КПК, а також оцінка здатності режиму атакувати американські військові літаки, що діють в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Одне засекречене дослідження має на меті визначити ключові операційні точки США в межах Першого, Другого і Третього острівних ланцюгів, "які можуть бути використані для військової відповіді на агресію з боку [Китаю]" і які "недостатньо здатні пом'якшити пошкодження літаків Збройних сил США в разі ракетного удару, запуску безпілотника або іншої форми атаки з боку [Китаю]".

Законопроєкт також має на меті виявити та проаналізувати інвестиції КПК у критично важливу інфраструктуру по всьому світу, включаючи порти та корисні копалини, засоби, за допомогою яких режим може загрожувати глобальним ланцюгам поставок, а також роль КПК у сприянні торгівлі фентанілом.

Законопроєкт також вимагатиме від Міністерства оборони намітити кроки щодо зміцнення американської оборони.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube