ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Nike відмовляється від франчайзингового бізнесу у Росії

Велика Епоха
Взуття. (Nike/Benzinga)

Припинивши свою звичайну діяльність у Росії, американський виробник спортивних товарів Nike тепер також припиняє свій франчайзинговий бізнес у країні. Відповідні ліцензійні угоди не будуть продовжуватися, а нові не укладатимуться, оголосила компанія в середу. Причина цього — "операційні проблеми у Росії". Насамперед страждає франчайзі Up&Run.

Близько двох місяців тому компанія Nike вже закрила свої магазини у Росії через агресивну війну Росії в Україні. Діяльність компанії буде припинена, а співробітники продовжать отримувати зарплату, — оголосила Nike.

Російська газета "Ведомости" раніше повідомила, що материнська компанія Up&Run - Inventive Retail Group (IRG) — закриває свої магазини через брак товарів та проблем із доставленням. На сайті IRG перераховані 37 магазинів Nike у Росії, дев'ять з яких, як стверджується, "тимчасово закриті".

Nike — одна з цілої низки західних компаній, які пішли з Росії після початку війни. Лише кілька днів тому мережі Starbucks та McDonald's зважилися на цей крок.

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH