Середа, Лип 6, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Індія обмежує експорт цукру

Четвер, 26 травня 2022 року
Робітник перемішує концентрований сік цукрової тростини для виготовлення джаггері у майстерні біля села Сірван. (SAM PANTHAKY/AFP via Getty Images)

Після заборони експорту пшениці Індія також обмежує експорт цукру. Як оголосив у вівторок найбільший у світі виробник цукру та другий за величиною експортер після Бразилії, експорт цукру буде обмежений десятьма мільйонами тонн у поточному маркетинговому році, який триватиме до вересня.

За словами уряду в Нью-Делі, це робиться для забезпечення "внутрішньої доступності та стабільності цін". За даними Міністерства продовольства, очікується, що експорт цукру досягне нового максимуму цього маркетингового року. Відповідно до цього, підписано контракти приблизно на 9 мільйонів тонн, а 7,8 мільйона тонн уже відвантажено.

У середині травня Індія ввела заборону на експорт пшениці, винятки можуть бути зроблені лише з явного схвалення уряду. Причина цього полягає в тому, що індійський уряд хоче забезпечити постачання пшениці до своєї країни, оскільки очікується значне зниження цьогорічного врожаю в результаті екстремальної спеки.

Після оголошення про заборону експорту і так високі ціни на пшеницю на світових ринках ще більше зросли через напад Росії на Україну. Також зростає занепокоєння щодо посилення протекціонізму.

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH