ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Патрушев: Для країн НАТО, які йдуть за США, ідеальним сценарієм є конфлікт, що постійно тліє в Україні

Велика Епоха
Микола Патрушев, секретар Ради безпеки РФ. (Getty Images)

У вівторок один із високопоставлених співробітників служби безпеки президента Володимира Путіна заявив, що Росія добиватиметься своїх цілей в Україні, не обмежуючи себе термінами, повідомляє Reuters.

"Всі цілі, поставлені президентом, будуть досягнуті. Інакше й бути не може, тому що правда, зокрема історична правда, на нашому боці. Ми не дотримуємося термінів", — сказав секретар Ради Безпеки Микола Патрушев в інтерв'ю газеті "Аргументи та факти".

Росія вдерлася в Україну 24 лютого під приводом "спеціальної військової операції", спрямованої на "денацифікацію" та "демілітаризацію" свого сусіда. Проте російські війська зазнали численних невдач і зазнали значних втрат під час тримісячної кампанії.

"Нацизм має бути викорінений на 100%, інакше через кілька років він знову заявить про себе в ще більш потворній формі", — сказав Патрушев, подвоївши цілі воєнного конфлікту.

Він також звинуватив Україну в тому, що Захід використовує її для обмеження Росії, повторивши звинувачення президента Путіна в виправдання конфлікту.

"Для країн НАТО, які йдуть за США, ідеальним сценарієм є конфлікт, що постійно тліє, в Україні", — сказав Патрушев.