Четвер, Чер 30, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Трагедія у техаській школі. 19 студентів та двоє дорослих убито 18-річним з пістолета

Четвер, 26 травня 2022 року
24 травня 2022 року 18-річний стрілець убив 19 юних учнів та як мінімум одного вчителя початкової школи в Техасі (ALLISON DINNER/AFP via Getty Images)

24 травня 18-річний підліток відкрив вогонь у початковій школі в Техасі, вбивши 19 учнів та двох дорослих.

Нападник був застрелений поліцією, а мотив одного з найстрашніших нападів на школу за останні роки поки що невідомий.

Того дня близько 11:30 ранку в початковій школі Робб у місті Увальде, штат Техас, розпочалася стрілянина. 18-річний підліток відкрив вогонь, вбивши 19 підлітків та двох дорослих, такі останні дані про кількість загиблих. На відео, поширених у соціальних мережах, видно, як діти спішно покидають школу, тримаючись за руки або біжать невеликими групами до жовтих шкільних автобусів біля школи.

Вбивця — Сальвадор Рамос, американський громадянин, про якого поки що мало що відомо, але влада стверджує, що він діяв наодинці.

Молодий чоловік мав гвинтівку, а під час стрілянини він був одягнений у напіввоєнне спорядження, повідомляє CNN з посиланням на сержанта Еріка Естрада.

«Рамос був учнем середньої школи Увальде, і перед тим, як піти до школи, він, можливо, стріляв у свою бабусю», — сказав Губернатор Техасу Грег Ебботт. Жінку було доставлено до лікарні, але про її стан поки нічого не відомо.

За три дні до масового вбивства в акаунті Сальвадора Рамоса в Instagram, видаленому платформою, з'явилися фотографії, на яких він зображений перед дзеркалом, позуючи з вогнепальною зброєю. Інший користувач Instagram був відзначений на одному зі знімків, на якому зображені деякі з його пістолетів. Коли його допитали, він сказав, що не знає Сальвадора Рамоса, хоча було виявлено історію їхнього листування.

Сальвадор Рамос купив свій пістолет 17 травня, наступного дня після того, як йому виповнилося 18 років (законний вік у Техасі для володіння зброєю). Через три дні він нібито купив другий пістолет.

«Слідчі намагаються отримати докладну інформацію про молодого стрільця, його мотиви, тип зброї, яку він використав, і про те, чи мав він законне право володіти нею», — розповів губернатор Грег Ебботт.

За матеріалами The Epoch Times USA

===