ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Невизнаний уряд Придністров'я відправлено у відставку

Велика Епоха
Вадим Красносельський (commons.wikimedia.org)

Президент так званої Придністровської республіки Вадим Красносельський підписав указ про відставку уряду на чолі з прем'єр-міністром Олександром Мартиновим. Причини такого рішення не розголошуються, повідомляє Ziare.com.

За словами джерела, Красносельський пропонує призначити новим главою уряду міністра сільського господарства та природних ресурсів Олександра Розенберга.

Парламент Придністров'я має розглянути цю пропозицію у четвер.

У середу влада Придністров'я знизила рівень терористичної загрози з "червоного" до "жовтй".

Водночас російський контингент військ, розміщений у Придністров'ї, залишається у стані підвищеної бойової готовності.

Нагадаємо, що 25 квітня так зване "Міністерство внутрішніх справ" Придністров'я оголосило про вибух двох вишок зв'язку у Маяку Григоріопольського району. За даними придністровської установи, були виведені з ладу дві найпотужніші антени — одна потужністю в один мегават, а інша — у півмегават. Обидві передавали російські радіостанції.

Заява так званого "Міністерства внутрішніх справ" пролунала через день після того, як інші вибухи сколихнули штаб-квартиру Міністерства державної безпеки в Тирасполі (МДБ).

Минулого місяця заступник командувача Центрального військового округу Росії генерал Рустам Міннекаєв заявив, що Москва має намір взяти під повний контроль Донбас та південь України у другій фазі своєї військової операції. За словами командувача, контроль над південною Україною полегшить російським військам доступ до регіону Придністров'я.