ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Народжена в Китаї ізраїльтянка Ноа Аргамані серед "викрадених терористами ХАМАС"

Велика Епоха
(Інстаграм)

Народжена в Китаї ізраїльтянка Ноа Аргамані серед "викрадених терористами ХАМАС", повідомляє посольство в Пекіні.

"Китайсько-ізраїльська дівчина, народжена в Пекіні" була на музичному фестивалі миру, коли її викрали і відвезли "в Газу", повідомляє посольство Ізраїлю в Пекіні.

На сторінці в Instagram, створеній родиною, щоб допомогти знайти її, 25-річна дівчина благає про порятунок свого життя, коли її вивозять на мотоциклі.

Китайсько-ізраїльська жінка, яка народилася в Пекіні, на ім'я Ноа Аргамані, була серед людей, викрадених ХАМАСом під час рейду бойовиків на музичний фестиваль біля кордону з Газою, підтвердило посольство Ізраїлю в Китаї.

"Ноа — китайсько-ізраїльська дівчина, яка народилася в Пекіні. У той час Ноа брала участь у музичному фестивалі миру на півдні Ізраїлю, коли її викрали терористи ХАМАС і вивезли з Ізраїлю в Газу", — йдеться в повідомленні посольства на офіційному акаунті Weibo, китайської версії X, колишнього Twitter.

У відеокліпі, розміщеному на акаунті, показано, як 25-річна дівчина кричить "Не вбивайте мене. Ні, ні, ні", коли її забирали на мотоциклі з музичного фестивалю просто неба біля кордону Ізраїлю з Газою, і вона простягала руки до свого хлопця, якого вели бойовики.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube