ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай демонструє підтримку Палестини: експерт (ВІДЕО)

Велика Епоха
Китай демонструє підтримку Палестини: експерт (ВІДЕО)

Ізраїль, найбільший союзник США, обіцяє дати відсіч після того, як палестинські терористи несподівано напали на його територію.

Геополітичний аналітик та старший редактор 19FortyFive.com Брендон Вейгерт прокоментував ситуацію, що складається між Китаєм і Палестиною.

Він вважає, що Китай, безумовно, заохочував найгіршу поведінку своїх союзників, і не лише Ірану, а й Росії, як ми бачили за останні кілька років. І що іранська влада планувала зробити великий і сміливий крок проти своїх регіональних ворогів, таких як Ізраїль та, можливо, Саудівська Аравія. І вона вважала, що їй знадобиться підтримка не лише Росії, а й Китаю. Думаю, Китаю, безумовно, вигідний хаос у регіоні, він відволікає США від Китаю. Чим більший хаос, тим ближчий Іран до орбіти Китаю, що посилює міць Китаю в регіоні.

На початку цього року Пекін виступив посередником в укладанні так званої мирної угоди між Іраном та Саудівською Аравією. Проте він також намагається влаштуватися в технологічному секторі Саудівської Аравії і дістати доступ до високотехнологічного сектору Ізраїлю. Для Китаю це чорний хід до технологій США, які, звичайно, все більше від нього відрізають у результаті технологічних перегонів. І тому Китай спробує використати хаос на Близькому Сході у своїх інтересах, запропонувавши, по суті, укласти угоду між Ізраїлем та бойовиками, яких підтримує Іран, в обмін на те, що Ізраїль дістане доступ до Huawei та інших китайських фірм. А вони, своєю чергою, матимуть доступ до американських високих технологій через чорний хід.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube