ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Чоловік з Флориди вижив після зараження м'ясоїдними бактеріями від укусу людини (ВІДЕО)

Велика Епоха
Ілюстрація (Pixabay)

Історія цього жителя Флориди могла закінчитися дуже погано. Після укусу члена сім'ї під час бійки він заразився серйозною інфекцією під назвою "бактерії, що харчуються м'ясом".

Намагаючись розборонити бійку на сімейному святі в лютому, Донні Адамс був укушений за стегно членом сім'ї. Після цього у 52-річного директора похоронного бюро у Флориді виникла хвороблива реакція. Але він думав, що якщо пройде лікування і зробить щеплення від правця, то проблема швидко вирішиться. Однак через кілька днів він почав відчувати труднощі при ходьбі.

Якби він почекав ще один день, то міг би втратити ногу

Донні Адамс звернувся до лікарні Флориди Нортсайд у Санкт-Петербурзі, де йому поставили діагноз. Він заразився некротизуючим фасциїтом, більш відомим як бактерії, що харчуються м'ясом. Йому довелося зробити термінову операцію. Ця рідкісна і водночас страшна інфекція роз'їдає свою жертву зсередини, вбиваючи тканини, що оточують м'язи та нерви.

Хірурги видалили інфіковану тканину — близько 70% тканини стегна — щоб зупинити її поширення. Потім вони очистили ділянку. "Я ніколи не уявляв, що укус людини може перетворитися на щось настільки жахливе, як бактерії, що харчуються плоттю", — сказав Донні Адамс в інтерв'ю WFLA.

Донні Адамс був на волосок від смерті. "Якби я почекав до наступного дня після нашого другого візиту, я міг би втратити ногу", — сказав він в інтерв'ю телеканалу. Інфекція могла б поширитися і викликати септичний шок. Таким чином, чоловік уникнув необхідності ампутувати ногу. "Укус людини більш брудний, ніж укус собаки, з точки зору типів бактерій, які розвиваються", — сказав фахівець з догляду за ранами.

Він хоче примиритися з членами своєї сім'ї

Після всіх цих випробувань пацієнт повільно одужував. Він провів у лікарні три тижні і мав продовжувати лікування ще півроку. Однак його позитивний настрій і сувора дієта допомогли йому одужати швидше, ніж очікувалося.

Хоча він все ще страждає від періодичних болів, Донні Адамс надзвичайно вдячний медичній команді. Однак своє одужання він пов'язує з молитвою та медитацією. Нарешті, чоловік вирішив зарити сокиру конфлікту з членами своєї сім'ї і прагне примиритися з ними.