ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Правильно підібрані прянощі здатні знизити шкоду від жирної та калорійної їжі

Велика Епоха
Правильно підібрані прянощі здатні знизити шкоду від жирної та калорійної їжі

Спеції роблять нашу їжу смачнішою й різноманітнішою, а ще — кориснішою та здоровішою.

Відомо, що вживання жирної їжі призводить до підвищення в крові рівня нейтральних жирів — тригліцеридів. Часте вживання жирної їжі викликає зростання концентрації тригліцеридів до небезпечних значень, і ризик розвитку серцево-судинних захворювань значно збільшується.

Грамотне використання спецій здатне зменшити негативний вплив «некорисної» їжі й підсилити позитивні властивості «здорової». Саме це підтвердили у своєму дослідженні вчені з університету Пенсільванії (США). Вони встановили, що такі спеції, як кориця, розмарин, материнка, чорний перець і куркума, здатні зменшити шкоду від жирної їжі.

У ході дослідження протягом 2 днів шістьом добровольцям (огрядним, але здоровим чоловікам 30—65 років) пропонували приправлені й контрольні страви: каррі з курчати, італійський трав'яний хліб і коричний бісквіт. Як спеції було обрано приправи, відомі своїми винятковими антиоксидантними властивостями: куркума, розмарин, гвоздика, чорний перець, кориця, материнка, паприка та часниковий порошок.

Кожну порцію було приправлено ​​2 ч.л. спеціями. Контрольні страви були такими самими, але не містили спецій. Протягом трьох годин кожні півгодини після приймання їжі у випробовуваних брали кров на аналіз.

Аналізи показали, що вживання страв зі спеціями зменшує інсулінову реакцію на 20% і на 13% збільшує антиоксидантну активність у крові.

Такі спеції, як кориця та куркума, зменшують окислювальний стрес, який, за словами вчених, викликає хвороби серця, діабет і артрит. Спеції- антиоксиданти здатні нейтралізувати цей стрес, зменшити негативну реакцію організму на жирні продукти і таким чином знизити ризик розвитку хронічних захворювань.

Як відзначили дослідники, додавання 2 ч.л. спецій до їжі не викликало жодних проблем зі шлунком у випробовуваних.

З жирною їжею також добре поєднується імбир, шафран і гірчиця.

Правильно підібрані прянощі здатні знизити шкоду від жирної та калорійної їжі

Стосовно газооутворювальних продуктів, то всі прянощі тією чи іншою мірою зменшують газоутворення. До бобових краще додати коріандр, кумін, перець та імбир. До капусти — кумін, коріандр, фенхель. До картоплі — куркуму і коріандр.

Щоб підсилити користь кисломолочних продуктів, використовуйте такі спеції, як фенхель, кумін, кориця, імбир і коріандр.

До морозива добре підійде кардамон, кориця та гвоздика.

До таких слизоутворювальних продуктів, як молоко, можна додати шафран, корицю та кардамон. Додавайте тільки до гарячого молока.

До солодощів — мускатний горіх, кардамон, імбир і корицю, а кавовмісних (чай, кава) — кардамон.

Дізнайтеся, чому кардамон називають королівською пряністю і чи справді він здатний вилікувати серце. Також прочитайте, які народні засоби ефективні проти застуди?