Понеділок, Бер 1, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Парамедики скоро зможуть літати понад горами у Великобританії (ВІДЕО)

Четвер, 15 жовтня 2020 року

Лікарям, що надають швидку допомогу потерпілим у Озерному краї, можуть видати реактивні костюми. Як повідомляє Brightvibes, перший пробний політ людини до пункту призначення пройшов успішно.

Озерний край — це популярна серед туристів мальовнича місцевість у Великобританії. Тут є багато озер, крутих підйомів та небезпечних спусків. У разі виникнення потреби медикам не завжди вдається швидко дістатися до постраждалого — на заваді стає складний ландшафт. Адже не завжди можливо безпечно посадити вертоліт серед високих скель та глибоких западин.

Тому спеціалісти з компанії Gravity Industries розробили інший варіант доставки екстреної допомоги. Вони запропонували одягати на парамедиків літальні костюми.

Британський винахідник і засновник Gravity Industries Річард Браунінг відомий тим, що вдосконалює технологію персональних літальних апаратів. У розробленому ним реактивному костюмі використовується 5 міні-двигунів, по два на кожну руку та один за спиною у ранці.

Співпрацюючи з Великою північною службою повітряної швидкої допомоги (GNAAS), винахідник зважився на експеримент. 8 вересня 2020 року він вилетів із долини у гору до місця, де його чекала людина, яка виконувала роль потерпілого, і дістався туди усього лише за півтори хвилини. За підрахунками, піший похід за таким маршрутом тривав би 25 хвилин.

«Ми вважаємо, що така технологія дозволила б нашій команді добиратися до пацієнтів набагато швидше, ніж будь-коли, — говорить Енді Моусон із GNAAS. — У багатьох випадках це полегшило б страждання пацієнта. А у деяких це врятувало б життя».

Якщо ідею реалізують, «літаючі парамедики» матимуть із собою знеболююче для потерпілого із переламами, а також дефібрилятори для того, хто переніс серцевий напад. Прибувши на місце та з’ясувавши стан хворого, вони, за необхідності та якщо це буде доцільно, зможуть викликати автомобіль або вертоліт для його подальшого транспортування.

«Ми не знали, як це буде працювати на практиці. Тепер ми побачили, і це, чесно кажучи, просто чудово», — ділиться враженнями від побаченого під час експерименту лікар Моусон.

Читайте далі:

Раффаелло Д'Андреа примусив свої дрони кружляти в танці

Розробники повітряного таксі хочуть зробити його більш «зеленим», застосувавши водень

Чоловіка настільки вразив лист від онлайн-продавця, що він пожертвував нирку незнайомцю

Comments   

загрузка...