ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Подвійний землетрус у Непалі поранив 17 людей і спровокував зсув ґрунту (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

У вівторок на заході Непалу сталися два землетруси, в результаті яких постраждали 17 людей, були пошкоджені будинки і стався зсув, який перекрив головну автомагістраль, повідомила влада країни.

Зсув, що стався після землетрусів магнітудою 6,3 і 5,3 у прикордонному з Індією районі Баджханг, заблокував дорогу до південних рівнин, повідомив агентству Reuters представник міністерства внутрішніх справ Рама Ачарья.

Підземні поштовхи з центрами в Талкоті і Чайнпурі сталися з інтервалом близько 30 хвилин.

Підземні поштовхи відчувалися навіть у столиці Індії Нью-Делі, де люди поспішали покинути свої будинки та офісні будівлі на випадок, якщо їхні споруди будуть зруйновані. Негайних повідомлень про пошкодження не надходило.

Представник поліції Діпеш Чаудхарі повідомив, що 17 осіб (11 жінок і шестеро чоловіків) отримали поранення і перебувають на лікуванні в лікарні. За його словами, одна жінка зникла безвісти після того, як її накрило зсувом, спричиненим землетрусом.

За словами Нараяна Панді, керівника району, одного з постраждалих зачепило падаючим предметом. Деякі будинки в місті Чайнпур, розташованому в цьому районі, обвалилися.