ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пара загинула від нападу ведмедя-гризлі в канадському національному парку (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Ведмідь гризлі атакував і вбив двох людей та їхнього собаку в національному парку Банф у провінції Альберта, повідомили представники канадського парку і друг загиблих.

У заяві "Парків Канади", опублікованій в суботу ввечері, йдеться про те, що пізно ввечері в п'ятницю з GPS-пристрою надійшов сигнал про напад ведмедя в долині річки Ред Дір на захід від ранчо Я Ха Тінда в Національному парку Банф.

Пізніше ведмідь був підданий евтаназії після того, як продемонстрував агресивну поведінку, повідомило агентство.

За словами Кім Тітченер, засновника організації Bear Safety and More, а також друга сім'ї, жертвами стали канадська пара та їхній собака.

Тітченер, яка проводить тренінги з безпеки та оцінки ведмедів, каже, що кількість таких випадків зростає, оскільки все більше людей виходять на природу, але смертельні напади трапляються вкрай рідко.

"Причина збільшення кількості нападів полягає в тому, що все більше людей виходять на природу і, на жаль, не отримують відповідних знань", ─ сказала вона телефоном, додавши, що лише 14% нападів ведмедів у світі призводять до смертельних наслідків.

Восени кількість зустрічей з ведмедями збільшується, оскільки вони стають більш активними у пошуках їжі перед зимовою сплячкою.

Національний парк Банф, який щороку приваблює понад чотири мільйони туристів, є домівкою як для гризлі, так і для чорних ведмедів.

Тітченер зазначила, що в національному парку Банф живе близько 60 ведмедів гризлі, і вони вважаються популяцією, що зникає в Альберті.

"Парки Канади" заявили, що їхня рятувальна команда була змушена дістатися до місця події вночі наземним транспортом, оскільки погодні умови на той час не дозволяли використовувати гелікоптери.

Команда реагування прибула на місце рано вранці в суботу, де вони виявили двох загиблих осіб, повідомляє агентство.

Територія навколо долин Червоного Оленя і Пантери була закрита і залишатиметься закритою до подальших повідомлень, заявили в "Парках Канади".

"Парки Канади" не одразу відповіли на запити щодо ідентифікації жертв.