• «Листи до Джульєтти» – чудова літня пригода

  • П'ятниця, 13 серпня 2010 року
Нездійснена любовна історія 50-річної давнини. А що було б, якщо... Налаштуйтеся на романтичну хвилю й відправляйтеся на «Листи до Джульєтти» – ви не тільки дізнаєтеся, чи буває щасливий кінець у історій великої любові, але й отримаєте справжню насолоду.

Батьківщина Ромео і Джульєтти – Верона. Маленький дворик із заповітним балконом, куди і сьогодні приходять закохані, щоб звернутися до Джульєтти з проханням про раду, щоб у залишеному на стіні листі викласти свої любовні негаразди і радості.

А через те, що є попит, то є і пропозиція. Кілька дам Верона утворили якусь «службу Джульєтти». Називаючи себе її секретарками, вони відповідають на сотні надісланих щоденно листів.

Софія, яка мріє стати письменницею, приїжджає до Верони разом з нареченим, який здебільшого зайнятий вибором постачальників для свого нового ресторану. Софія одна відправляється гуляти по древньому місту, і приходить до будинку Джульєтти Капулетті.

Незабаром вона знайомиться з «секретарками Джульєтти», і в її руки потрапляє лист 50-річної давнини, в якому якась 15-річна дівчина Клер звертається за порадою до Джульєтти. Клер закохана в Лоренцо Бертоліні, і вони хочуть бігти разом, щоб повінчатися. Але Клер не впевнена, чи готова вона піти проти волі батьків.

Софія вирішує дізнатися, як закінчилася ця історія кохання Клер і Лоренцо, і пише їй листа. Клер зі своїм онуком приїжджає до Верони і розшукує Софію. У ті далекі часи їй не вистачило мужності залишитися з коханим, тепер вона готова розшукати його. Є тільки одне «але» – у Вероні живуть 74 Лоренцо Бертоліні.

Але, для істинної любові ніколи не буває пізно, і вони втрьох починають пошуки давнього друга Клер. А це означає – прекрасну, літню романтичну пригоду.

Представляючи Італію, у свідомості спливають величні собори та площі Риму, гондоли Венеції, безсмертні творіння Мікеланджело. Але, повірте, мальовниче передмістя Верони, маленькі ферми і багаті садиби анітрохи не поступаються в принадах улюбленим місцям туристів, навіть маленьке кладовище навіває щось романтичне.

Чудна природа і хороший, легкий саундтрек – відмінний фон для ліричної історії, розказаної чудовими виконавцями. Ну як не відзначити легенди кіно – Ванессу Редгрейв і Франко Неро, які виконують ролі Клер і Лоренцо.

Справжнім відкриттям для мене став Крістофер Іган у ролі онука старої дами Чарлі. Актор поки більше знімався в серіалах, єдина його помітна роль в кіно «Обитель зла 3». По-перше, мене вразила його схожість з вже померлим молодим актором Хітом Леджером, і схожість це не тільки зовнішня, у ньому відчувається той же захоплений запал і самовіддача. Мені сподобалося.

Аманда Сайфред останнім часом так і миготить на афішах кінотеатрів. Після виходу на екрани мюзиклу «Мамма MIA!» Про неї говорять часто і багато. Після перегляду «Листів до Джульєтти» мені здалося, що я, можливо, не по заслузі її недолюблювала, тут вона на своєму місці – наповнена якимось внутрішнім спокоєм, зворушлива.

Картина Гарі Вініка нам говорить про те, що, замість того, щоб гадати, що було б, якщо б було, треба діяти. Набратися мужності, і зроби крок назустріч своїй долі, ось тоді і побачиш, що вийде.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...