• «Копи в глибокому запасі» – номер 1 за касовими зборами

  • Четвер, 12 серпня 2010 року
Після трьох тижнів на верхньому рядку топа, фантастичний трилер Крістофера Нолана «Початок», нарешті, втратив свій статус найбільш жаданої картини в кінотеатрах Північної Америки, повідомляє Leta.

Новим лідером стала нова кінострічка коміка Уілла Феррелла «Копи в глибокому запасі», яка в кінці тижня з 6 по 7 серпня за три дні зібрала в касах кінотеатрів 35600000 доларів США. Комедія режисера Адама Маккея і студії Sony з Уіллом Ферреллом і Марком Уолбергом розповідає про двох незграбних поліцейських, яких з паперової роботи перекинули в реальне життя поліцейських.

У зв'язку з цим, «Початок» з Леонардо ДіКапріо в головній ролі з 18.6 мільйонами зісковзнула на друге місце. Ця картина в США заробила всього 230 мільйонів.

Другою новинкою тижня стала постановка Джона Чу «Крок вперед», третя частина. 15.5 мільйонів доларів доходу за перший тиждень оцінюється як порівняно хороший результат, враховуючи тридцятимільйонний бюджет картини.

«Крок вперед»

Група танцюристів, серед яких друзі Люк, Наталі і Муз, повинна брати участь у танцювальних змаганнях. Але напередодні великої події виявляється, що конкуренти підгледіли їх виступ і збираються його використати. Юним танцюристам не тільки доводиться прийняти рішення, яке змінить їхнє життя, але і в останній момент необхідно створити новий виступя, щоб перемогти кращих у світі вуличних танцюристів.

Топ 10

1. «Копи в глибокому запасі» – $ 35.6 мільйонів

2. «Початок» – $ 18.6 мільйонів

3. «Крок вперед 3D» – $ 15.5 мільйонів

4. «Солт» – $ 11.1 мільйон

5. «Вечеря з придурками» – $ 10.5 мільйонів

6. «Гидкий я» – $ 9.4 мільйона

7. «Кішки проти собак: Помста Кітті Галор» – $ 6.9 мільйонів

8. «Подвійне життя Чарлі Сан-Клауда» – $ 4.7 мільйонів

9. «Історія іграшок 3» – $ 3 мільйони

10. «Діти в порядку» – $ 2.6 мільйонів

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...