• Незабаром на екранах: Дженніфер Еністон у фільмі «Більше, ніж друг»

  • Середа, 11 серпня 2010 року
19 серпня 2010 року відбудеться прем'єра романтичної комедії режисерів Джоша Гордона і Уїла Спека «Більше, ніж друг» з Дженніфер Еністон і Джейсоном Бейтманом у головних ролях.

Кессі і Воллі давні і добрі друзі, які звикли до примх один одного і не звертають на них уваги. Але це все до тих пір, поки Кессі не зважилася на штучне запліднення, а донором замість трохи невротичного Воллі вибирає симпатичного і надійного, але одруженого Роланда.

На честь наміченого запліднення і майбутнього приросту в сім'ї влаштовується весела вечірка, Воллі напивається до безтями. Лише через шість років, коли Кессі з п'ятирічним сином після довгої відсутності знову повертається до Нью-Йорку, Воллі доводиться постаратися повернути в пам'яті події того божевільного вечора, через те, що син Кессі занадто нагадує його самого.

Коли Воллі, нарешті, вдалося скласти воєдино в пам'яті уривки подій, він розуміє, що це його рідний син. Але як відвоювати законне батьківство у настирного Роланда і розібратися у стосунках з Кессі?

В інших ролях побачимо Патріка Уілсона, останнім часом трохи забутого Джеффа Голдблюма і Джульєтту Льюїс.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...