• Рідлі Скотт і користувачі YouTube створюють фільм

  • Середа, 11 серпня 2010 року
Користувачі YouTube для створення спільного проекту Рідлі Скотта і Кевіна Макдональда «Життя за день» прислали вже 80 000 відео кліпів, повідомляє Leta, посилаючись на закордонну пресу.

Як повідомлялося раніше, Скотт і Макдональд об'єднали свої сили з YouTube, щоб завершити перший, створений користувачами повнометражний документальний фільм під назвою «Життя за день», який складуть з відеоматеріалів, знятих користувачами YouTube 24 липня.

«Життя за день» – це капсула часу, яка розповість майбутнім поколінням про те, як було жити 24 липня 2010року, – прокоментував проект Макдональд. - Це унікальний експеримент в соціальному кінематографі. Чи існує кращий спосіб придбати необмежений відеоматеріал, ніж залучити до цього людей, безпосередньо пов'язаних з цим світом?»

Як повідомляє YouTube, для участі в проекті були надіслані відео з 197 країн. З надісланого матеріалу будуть відібрані кращі відео, з яких і буде змонтований фільм.

Автори, включених у фільм відео, будуть вказані в титрах картини як режисери, а 20 з них отримають запрошення на прем'єру фільму на Кінофестивалі в Санданс у січні майбутнього року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...